• Son
FİBERSTAMP 1.25 G SFP 1000BASE-SX Alıcı-verici, 850nm MMF, 550 Metreye kadar, (1 Paket)

FİBERSTAMP 1.25 G SFP 1000BASE-SX Alıcı-verici, 850nm MMF, 550 Metreye kadar, (1 Paket)

Ürün derecesi:
₺ 1.00

sayı
Sipariş verilebilir

【1.25 G SFP Modülü】 1000 BASE-SX alıcı-vericiler, OM2 çok modlu fiberde 850nm'den 550m'ye kadar çift lc'de çalışır. 【Geniş Uyumluluk】 Uyumluluk kabusları geçmişte kaldı ve farklı satıcılardan fiber optik cihazlarla kullanılabilir.SFP+ bağlantı noktalarına sahip çoğu fiber anahtar, medya dönüştürücü, yönlendirici veya diğer fiber optik ekipmanlarla uyumludur. 【Tak ve Çalıştır】 Kurulum veya yapılandırma gerektirmeyen, çalışırken takılabilir, basit tak ve çalıştır kurulumu. 【Protokoller】 SFP MSA Uyumlu, IEEE 802.3 z uyumlu. 【FİBERSTAMP Garantili】 Paketlemeden önce %100 ayrı ayrı test edin. 12 ay ücretsiz garanti.Biz profesyonel bir üreticiyiz ve özelleştirilmiş siparişleri kabul ediyoruz.Gerekirse, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş SKU için lütfen bizimle iletişime geçin.Ürünler çin'den sevk edilecektir.SFP alıcı-vericileri, 1.25 Gbps veri hızını ve MMF ile 550m iletim mesafesini destekleyen yüksek performanslı, uygun maliyetli modüllerdir.Özellikler ▸ 1.25 Gbps veri aktarım hızı ▸ 850nm VCSEL lazer ve PIN fotodetektör duplex Dubleks LC yuvalı SFP MSA ve SFF-8472 ile uyumlu ▸ Dijital Teşhis İzleme : Dahili Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon ▸ 50/125µm MMF ile 550m iletim ▸ 62.5/125µm MMF ile 300m iletim Ro HS Ro HS ile uyumlu ▸ + 3.3 V tek güç kaynağı ▸ Çalışma durumu sıcaklığı : ▸ Standart : 0 ila + 70°C Extended Genişletilmiş : -20 ila + 85°C ▸ endüstriyel : -40 ila +85°C Uygulamalar √ Gigabit Ethernet √ Fiber Kanal √ Anahtar arayüzüne geçiş √ Anahtarlamalı arka panel uygulamaları √ Yönlendirici / Sunucu arayüzü √ Diğer optik iletim sistemleri.

Karakterislikler ilan etmisti

İlgili ürünler

uyarı

Şimdi kaydolun ve bugün indirimli olan en iyi beş fırsatı yakalayın.