• Son
Cisco, Mikrotik, Ubiquiti, Fortinet, Netgear, D-Link, Juniper, ve, Daha, Fazlası, için, 10GBASE-SR, SFP,+, Alıcı-verici (MMF, 850nm,

Cisco, Mikrotik, Ubiquiti, Fortinet, Netgear, D-Link, Juniper, ve, Daha, Fazlası, için, 10GBASE-SR, SFP,+, Alıcı-verici (MMF, 850nm,

Ürün derecesi:
₺ 83.00

sayı
Sipariş verilebilir

Form Türü : SFP+.Dalga boyu : 850nm.Bağlayıcı : Dubleks LC.Kablo Tipi : MMF.Maksimum Kablo Mesafesi : 300m.Form Türü : SFP+.Dalga boyu : 850nm.Bağlayıcı : Dubleks LC.Kablo Tipi : MMF.Maksimum Kablo Mesafesi : 300m.

Karakterislikler ilan etmisti

İlgili ürünler

uyarı

Şimdi kaydolun ve bugün indirimli olan en iyi beş fırsatı yakalayın.